Про компанію

Фабрика INFOOD - сучасний виробник сухої і рідкої яєчної продукції вищої якості

INFOOD - це кращі кваліфіковані фахівці країни і інноваційні технології, аналогів яким немає в Україні. Такий симбіоз дозволяє фабриці виробляти унікальні за якістю яєчні продукти.

Потужності фабрики INFOOD дають змогу переробляти до 2 мільйонів яєць на добу. Масштабне автоматизоване виробництво обслуговується оптимальною кількістю персоналу, що додатково гарантує безпеку продукту і його якість.

За яєчної продукцією INFOOD велике майбутнє. На сьогоднішній день в світі тільки 2% яєць експортуються в шкаралупі. Решта 98% це яєчні продукти. Яєчна продукція впевнено завойовує нові ринки: рітейл, HoReCa і громадське харчування.

Фабрика INFOOD є частиною холдингу INTER EDINSTVO, що складається з групи компаній, розташованих у Полтавській, Дніпровської, Запорізькій та Хмельницькій областях. INTER EDINSTVO на сільськогосподарському ринку України з 2002 року. Сьогодні холдинг являє собою інтегровану систему, що починає від виробництва преміксових та комбікормових заводів для власних птахофабрик і закінчуючи яєчної продукцією.

Детальніше

Фабрика INFOOD спроектована і побудована з урахуванням всіх вимог сертифікації BRC (British Retail Consortium) - Сертифікація стандартів харчової продукції Британського консорціуму. Це дало нам одну з важливих гарантій отримання сертифіката BRC в 2019 р.

Детальніше

Стабільність і якість - філософія успішного бізнесу для INFOOD, це наш пріоритет і основа партнерських відносин. INFOOD пропонує продукцію виключно найвищої якості. Продукція фабрики INFOOD не містить ГМО.

Детальніше

Наші клієнти разом з яєчними продуктами набувають якість і безпеку, підтверджені лабораторними дослідженнями. Це важливий крок на шляху розвитку, оскільки INFOOD поставив перед собою амбітну мету стати лідером в сфері яєчної продукції.

Детальніше